2021 Yılı Enerji Verimliliği Eğitim Planı Açıklandı

Sıradaki içerik:

2021 Yılı Enerji Verimliliği Eğitim Planı Açıklandı

e
sv

Home Connect Nedir?

02 Ocak 2021 14:54

Home Connect’e ve yepyeni bir yaşam tarzına hoş geldiniz. Home Connect ile çamaşır makinesinden fırına, kahve makinesine ve elektrikli süpürgeye kadar birçok ev aletini kontrol edebilirsiniz. Home Connect uygulaması, istediğiniz zaman tüm gerekli bilgileri size sunar. Cihazlarınızı sadece açıp kapatmakla kalmaz, aynı zamanda programları seçebilir, zamanlayıcıları ayarlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirisiniz.

Home Connect’in tek bir düğmeye dokunarak evinizin daha verimli ve daha güvenli olmasına yardımcı olur. Home Connect ile, yalnızca size sunulan uygulamanın kapsamlı işlevlerine değil, aynı zamanda Home Connect ekosisteminin bağlı ortak hizmetlerine de sahip olursunuz.

Yemek Pişirme ve Fırınlama

Akıllı Home Connect fırınının yardımıyla bir kadın yemek pişirirken çok daha rahatlar

Home Connect uygulamasından veya diğer pişirme uygulamalarından tarifleri doğrudan fırınınıza iletin, her şeyi, siz dışarıdayken halleder. Hiçbir şeyin bir daha yanmasına asla izin vermezsiniz. 

Yıkama ve Kurutma

Home Connect’i kullanarak çamaşır bakımınızı bir sonraki seviyeye taşıyın. Siz dışarda iken çamaşırlarınızı yıkar ve hazır hale getirir. Çamaşırlarınınız bu sayede akıllı şekilde yıkanır ve kokmaz.

Bulaşık Makineleri

Home Connect bulaşık makineleri yalnızca kristal netliğinde sonuçlar üretmekle kalmaz, aynı zamanda uzaktan kontrol edilebilir.  Home Connect Uygulaması ayrıca hangi programın sizin için doğru olduğu konusunda size tavsiyede bulunabilir.

Home Connect işlevine sahip açık bir bulaşık makinesi.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli