Google Chromecast Nasıl Kurulur?

Sıradaki içerik:

Google Chromecast Nasıl Kurulur?

e
sv

Bosch’un 3D HotAir Teknolojisi Nedir?

821 okunma — 17 Aralık 2020 21:07

Ailemiz ve arkadaşlarımız için yemek hazırlamak, bizim için gelenekseldir. Ancak mutfağın sıcaklığı en hevesli şefin bile bunaltabilir. Bosch’un 3D HotAir pişirme sistemi ile pişirme zahmetini azaltabilirsiniz. Eşit sıcaklıklar ve sıfır tat aktarımı sağlar.

3D HotAir Nedir?

Bir bosch fırına tavuk koyarak kişi

Bu, ürün toplu pişirme için harikadır ve aynı zamanda tatlı ve tuzlu yiyecekleri aynı anda pişirmenize olanak tanır ve herhangi bir tat aktarımı olmaz. 

HotAir Teknolojisine Sahip Bosch Fırınları

Bu Bosch fırınları, mutfakta geçirdiğiniz zamanı çok daha kolaylaştırmak için tasarlanmış teknolojiyle doludur …

Bosch HHF113BR0B Elektrikli Fırın

Bosch HHF113BR0B elektrikli fırın

Pişirmenizi bir sonraki seviyeye taşımak istediğinizde, fırınınızın işe uygun olması gerekir. Bu Bosch elektrikli fırınla, güçlü 3D HotAir teknolojisinin yanı sıra, Pazar günü kızartmalarını mükemmelleştirmenin harika bir yolu olan HotAir Grilling’e sahip olursunuz.

HotAir Grill, fırının içinde et efekti yaratır ve şaşırtıcı bir şekilde, aynı lezzetli sonuçlarla geleneksel kavurma yöntemlerinin sadece yarısını kullanır.

Ayrıca, parçaları hala donmuş halde bırakmadan veya kurutmadan, yiyeceklerin buzunu eşit şekilde çözmek için ılık havayı nazikçe dolaştıran bir defrost ayarına sahiptir. Yerel pizzacınız artık sizden “onu dondurucudan çıkarmayı unuttum” diye bir mazeret olmadığını duymayacak.

Bosch Serie 8 HBG634BS1B Elektrikli Fırın

Bosch Seri 8

3D HotAir’in hayatınızı kolaylaştıracağını düşünüyorsanız, Bosch bir sonraki seviye 4D HotAir teknolojisine sahip bu fırınla ​​bunu bir adım daha ileri  götürdü.

Bosch Serie 8 elektrikli fırın, dört rafın tamamında mükemmel ısı dağılımı sağlamak için alternatif bir fan kullanır, böylece yukarıdan aşağıya sonuçlarla aynı anda pişirme ve kızartma yapabilirsiniz. Entegre dokunmatik kontroller fırını ayarlamayı çok kolaylaştırır ve kontrol paneli size hangi sıcaklık ve programı kullandığınızı açıkça gösterir.

Yalnızca bir raf kullanmanız gereken zamanlar için, HotAir Eco pişirme modunu açın ve% 30’a kadar daha az enerji harcarsınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli