Baskı Devre Kartı (PCB)  Çeşitleri

Sıradaki içerik:

Baskı Devre Kartı (PCB) Çeşitleri

e
sv

Volt Elektrik Motorları

14 Mart 2021 10:59

Ticaret Ünvanı: VOLT ELEKTRİK MOTOR SAN.TİC.AŞ

Adres: Kazım Karabekir Cad. No:84 Kemalpaşa 35735 İzmir/Türkiye

Telefon: 0 232 877 10 60

Faks: 0 232 877 10 59

İnternet Sitesi: https://voltmotor.com.tr/

E-Posta Adresi: [email protected]

                              [email protected]

Alexa Değeri: 0

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 08.30-18.00
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

Hakkında:

1966 yılında, bobinaj üretimi yapmak üzere kurulan Volt Motor, 1987 yılından itibaren monofaze elektrik motoru ve devamında da trifaze elektrik motoru üretimine başlamış ve elektrik motoru üretimi sektöründeki yerini almıştır.

2011 yılında Saya Grup iştirakleri arasındaki yerini alan Volt Motor, 45.000 m2’lik üretim alanı ve 500’den fazla çalışanı ile gerçekleştirdiği yeni teknoloji yatırımları ve AR-GE çalışmaları sonucunda, 63 tip gövdeden, 315 tip tip gövdeye ve 200 Kw güçteki ürün gamına ulaşmıştır.

Bugün itibarı ile Volt Motor, Türkiye’nin en büyük elektrik motor üreticilerinden biri konuma gelmiştir.

Volt Motor, ülkemizde kullanılan elektrik enerjisi tüketimini düşürmek ve enerji verimliliğini arttırmak adına yaptığı öncü AR-GE çalışmalarıyla; Premium enerji seviyesi olan IE3 verim sınıfındaki elektrik motorlarını piyasaya sundu. Super Premium enerji seviyesindeki IE4 motorlarını da kendi AR-GE’si ve kendi patenti ile üretip, uluslararası pazardaki işbirliklerini sürdürmektedir.

Diğer taraftan da yeni geliştirmiş olduğu; yeni teknoloji ve kopmakt seri ürünü olan Voltpro ile dünyanın en verimli motorunu üretmeye ve bu ürününü ulusal ve uluslararası pazarlara sunmaya başlamıştır.

2017 yılında, “30. Kuruluş Yılını” kutlayan Volt Motor’un hedefi;

  • Türkiye’nin ilk 500 sanayi şirketi arasındaki yerini almak üzere; ana pazarı olan Türkiye’de büyümeye ve gelişmeye devam etmek ve
  • başta Almanya olmak üzere diğer Avrupa ülkelerine ve Orta Doğu ülkelerine olan ihracatını geliştirmektir.

Her geçen gün hızla büyüyen Volt Motor, dünya standartlarındaki ürün-hizmet kalitesi ve sürdürülebilir başarı hedefi ile küresel bir şirket olma yolunda, TURQUALITY ve EFQM rehberliğinde, mükemmellik yolculuğunu sürdürmektedir.

Volt Motor, 2023 Yılı Vizyonu kapsamında ve “İçerik Marka” oluşturma yolunda, Powered by Volt misyonuna emin adımlar ile ilerlemektedir.

Yetkili Kişi: –

Kuruluş Tarihi: 1987

Çalışan Sayısı: 500

Güncel İş İlanları:

Ürün Kataloğu:

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli