Atık Sulardan Elektrik Üretilebilir mi?

Sıradaki içerik:

Atık Sulardan Elektrik Üretilebilir mi?

e
sv

Ayrancılar Elektrikçi

02 Ocak 2022 21:41

İletişim:0543 595 14 49

Ülkemizde elektrikçi denildiğinde herkesin akılına bir şeyler gelir. Konuda uzman olmasalar da işi yaparken bize kulaktan dolma bilgiler verebilirler. Fakat biz işimiz gereği olaylara kulaktan dolma bilgiler ile bakamayız. İşinde eğitimli deneyimli ekimiz sayesinde teori ve uygulama alanında uzman ekiplerimiz önce iş sağlığı ve güvenliği kurallarını göz önünde bulundurarak hizmet veriyoruz. Şimdi ise sizlere hangi alanlarda hizmet verdiğimizi kısaca anlatmak istiyorum.

1.Güneş Enerjisi Kurulumu

Güneş enerjisi insan oğluna sunulmuş nimetlerden bir tanesi bunu kullanmak yada kullanmamak ise yine bizlere kalıyor. Son zamlardan sonra kesinlikle kullanmalıyız. Size uygun panel seçimi ile şebekeye bağlı yada şebekeden bağımsız solar sistemleri sizin için tasarlıyor ve kurulumu yapıyoruz. Daha fazlası için sitemizdeki solar yazılarını okuyabilirsiniz.

RSS hatası: A feed could not be found at `https://tekfaz.com/category/tekfaz/solar-sistemler/`; the status code is `404` and content-type is `text/html; charset=UTF-8`

2.Aydınlatma

Aydınlatma çok basit görünse de içerisine girdiğinde çok fazla detay bilinmesi gereken bir konudur. Aydınlatma hesabını yaparak sizler için mekana (mutfak, banyo, çalışma odası) göre tavsiyeler veriyoruz. Yine sizlere ticari ve konut alanında hizmet vermekteyiz. Yine bu konuda sizleri aydınlatacak makalelerimizi okumak için linke tıklayınız.

Bu alanda bina içi aydınlatma, dış aydınlatma, otopark aydınlatma, aydınlatma tesisatı avize montajı gibi hizmetleri vermekteyiz.

3.Kablolama Hizmeti

Kablolama teknolojinin olduğu her alana da mevcut. Aşağıda saydığım hizmetler ve daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Kablolar hakkında daha fazlası için tıklayınız.

4.Kamera Sistemi Kurulumu ve Devreye Alınması

Kamera sistemleri güvenliğimiz için olmazsa olmazlarımızdan son teknoloji kameraları kuruyor eskilerini yükseltiyor ve sizlerin güvenlik açısından rahata kavuşmasını sağlıyoruz. Kamera sistemleri hakkında daha fazlası için tıklayınız.

  • İnterten kablosu(cat6,cat5) çekimi bağlantısı ve kontrolü.
  • Telefon kablosu çekimi ve kontrolü.
  • Network kablolama.
  • Kamera sistemi kablolama.
  • Uydu sitemi kablosu çekimi.
  • Santral ve ankestra kablo bakımı.
  • Kablo tavası montajı ve kurulumu.

5.Ev Tesisatı Bakım Onarımı

Akıllı ev teknolojisinden priz nasıl bağlanıra kadar sizlere hizmet sunuyoruz. Bu konu hakkında linke basarak yada Kütüphane sekmesi altında nasıl yapılır kategorisini ziyaret ederek detaylı bilgileri sizler de öğrenebilirsiniz.

6.Merkezi Uydu Sistemi Kurlumu, Bakım ve Onarımı

Apartmanlarda yaşadığımız için genellikle merkezi uydu sistemi kullanıyoruz. Detaylı bir hizmet gerektiren bu işlem kesinlikle teknik ekip tarafından yapmalıdır. Bu konu hakkında yazdığımız makaleleri okumanızı şiddet ile tavsiye ederim.

RSS hatası: A feed could not be found at `https://tekfaz.com/?s=anten`; the status code is `200` and content-type is `text/html; charset=UTF-8`
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli