Elkima Trafo

Sıradaki içerik:

Elkima Trafo

e
sv

İntermotor

14 Mart 2021 12:44

Ticaret Ünvanı: Inter Motor San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Ankara Asfaltı No:25/A
Kemalpaşa İzmir

İnternet Sitesi:https://www.intermotor.com.tr

Telefon:

+90 (232) 877 01 23
+90 (232) 433 71 13

Faks:

+90 (232) 877 20 21

+90 (232) 469 23 25

E-Posta Adresi [email protected]

Alexa Değeri: 0

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 08.30-18.00
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

Hakkında:

25 yılı aşkın süredir, sektörel birikime sahip olan Inter Motor San. Tic. Ltd. Şti. birinci sınıf kalitedeki elektrik motoru ve redüktör ihtiyaçlarınız için en güvenilir tedarik merkezinizdir.

Inter Motor, yüksek performanslı ürünlerini kendi stoklarından derhal teslim edebilecek güçlü stok birikimine sahiptir. Ayrıca, Inter Motor, uygun motor seçimi, teknik destek, hızlı teslimat ve satış sonrası hizmetini siz değerli müşterileri için güvenilir iş sorumluluğu ile sağlar. En iyiyi, en çabuk ve en az maliyetle sonuçlandırma iddiasını kalite ve yüksek hizmet anlayışı ile gerçekleştirir.

Müşteri odaklı gelişen iş anlayışı ve kalitesi ile teknolojiyi yakalayan Inter Motor, son dönem teknolojiye ait ürünleri sayesinde sektörünün öncü firmaları arasında bulunmaktadır. Ek olarak Inter Motor, sanayi ve hizmetler sektöründe enerji kayıplarını azaltmak hedefini, kendisine misyon edinmiştir ve bu misyon doğrultusunda birinci sınıf güvenilirlikte, doğa dostu elektrik motorları tasarlamaktadır.

Depo, pazarlama departmanı, yedek parça ve satış sonrası hizmet servislerimiz ile iş ve işlemleri siz değerli müşterilerimiz için en hızlı şekilde sonuçlandırmaya odaklanmıştır.

Elektrik motorları ve redüktörler (dişli kutusu) ile ilgili sektörün en deneyimli kadrolarına sahip olan Inter Motor, yılların getirdiği bilgi birikimi sayesinde iş paydaşlarını anlayacak ve çözüm üretecek uzmanlığa ulaşmıştır.

İnter Motor ürün tedariğinde, müşterilerine çok geniş bir yelpeze sunabilmekte ve muhtemel ihtiyaçlara derhal cevap verebilmektedir. Bu doğrultuda, Inter Motor en uygun redüktör fiyatları ve en iyi niteliğe sahip ürünleri müşteri memnuniyeti prensibi ile pazara ulaştırmayı hedefleflerken , güvenle edinecek kaliteli ürünlerinde, Dünya standartlarına uygunluğu ve ürün sertifika yeterliliğine önem vermektedir. Ayrıca, Inter Motor, Nisan 2012 tarihinden bu güne, IE2 yüksek verim seviyesindeki elektrik motorları zorunlu uygulamaya geçmiş olup, IE2 elektrik motorları satın alımında müşterilerimizin en yakın tedarik merkezi olmuştur. 2015 yılından itibaren ise zorunlu kullanıma geçişi öngörülen IE3 Premium verim sınıfındaki elektrik motorlarımızın dahi çalışmaları tamamlamıştır ve ürünlerin teslimatını özel güvenlik anlayışı ile gerçekleştirmeye başlamıştır. Inter Motor, çok devirli motorlar, özel milli motorlar, yüksek voltajlı motor taleplerinde her türlü talebi büyük bir özenle yerine getirecek teknik imkanlara sahiptir. Doğa dostu, ekonomik, güvenilir ve kaliteli sonuçlar için Inter Motor.

Yetkili Kişi: –

Kuruluş Tarihi: 1990

Çalışan Sayısı: –

Güncel İş İlanları:

Ürünler

Ürün Katoloğu:

Redüktör Katoloğu

Motor Katoloğu

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli