Gösterge Paneli Tamiri

Sıradaki içerik:

Gösterge Paneli Tamiri

e
sv

Elektronik Sistemler ve Elektrik Proje Tasarımı Hakkında

18 okunma — 07 Ekim 2023 03:26

Merhaba, ben Muhammet Furkan Ata. Elektrik-Elektronik Mühendisiyim. Berkin Savunma ; Nero Savunma ve TCDD Teknik gibi firmalarda profesyonel iş tecrübemde EMI – EMC standartları; MODBUS TCP-IP; CCNANetwork; PLC Programlama / SCADA konularında çeşitli projelerde çalışma fırsatı buldum .

Teknik bilgi noktasında MODBUS TCP-IP; SCADA; PCB Tasarımı; CCNA Network bilgisine sahibim. Teknik program bilgisi olarak PCB tasarım programı olarak Altium Designer; Yazılım programı Codewarrior; C#;Haberleşme ve Veri Toplama sistemleri noktasında MODBUS TCP-IP; SCADA ve PLC; Elektrik alanında Autocad; Dialux programlarında bilgi sahibiyim.

Şu anda CCNA Network Sistemi; Haberleşme Protokolleri; IPC standartlarına ve EMI – EMC kurallarına uygun PCB tasarımları ile ilgileniyorum. Her türlü PLC – HMI programlama ; Network Sistem Dizaynı ve Kurulumu ; IPC Standartlarına ve EMI-EMC Kurallarına uygun PCB tasarımları ve Autocad Elektrik Proje çizimleri için irtibata geçebilirsiniz. Aşağıda linki bulunan Linkedin hesabım üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

https://www.linkedin.com/in/muhammet-furkan-ata-85140217a?utm_source=share&utm_campaign=share_via&utm_content=profile&utm_medium=android_app

Kaynak : Linkedin hesabım üzerinden irtibata geçebilirsiniz. https://www.linkedin.com/in/muhammet-furkan-ata-85140217a?utm_source=share&utm_campaign=share_via&utm_content=profile&utm_medium=android_app
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli