Elektrikli Süpürge Seçme Rehberi

Sıradaki içerik:

Elektrikli Süpürge Seçme Rehberi

e
sv

Yeni Nesil Gezebilen Kamera(Ring Always Home Cam)

981 okunma — 16 Ekim 2020 12:15

Ringden geliştirmiş olduğu yeni nesil gezebilen seyyar güvenlik kamerası ile eviniz şimdi daha fazla güvende. Müşterilere yeni ürünler ve hizmetler sunma söz konusu olduğunda inovasyonun sınırlarını zorlamaktan hiç çekinmiyor. Tamamen çözüm odaklı olmasından dolayı müşterilerin karşılaştığı gerçek sorunlara gerçek çözümler sunuyor.

Ring Always Home Cam ile Tanışın

Müşteriler ev içindeki her noktaya hakim olmak ister ama bu daha fazla kamera anlamına gelmektedir. Bu durum ek maliyelere sebep olmaktadır. Bu maliyetleri azaltmak ve müşterilerden gelen geri dönütleri değerlendiren Ringde firması geliştirmiş olduğu yeni nesil gezebilen kamara ile evdeki her noktaya hakim olmamıza imkan tanıyor.

Tek bir cihazla birden fazla bakış açısı sağlamanın yeni bir yolu olan Ring Always Home Cam’ı sizlere tanıtmaktan heyecan duyuyorum. Geliştirilmiş otonomu sayesinde, seçtiğiniz ve kişiselleştirilmiş rotada uçarak sizlerin hakim olmak istediğiniz bölgeleri size gösteriyor Böylece pencereyi açık bırakma veya ocağı kapatmayı unutma gibi, durumlardan gönül rahatlığı ile haberdar olabilirisiniz.

Ring Always Home Cam aynı zamanda Ring Alarm (ev güvenlik sistemimiz) ile kolayca entegre olur. Böylece alarm etkin hale geldiğinde konuma göre uçuş yapar ve gerekli bildirimleri müşteriye sunar.

Mahremiyet konusunu düşünen firma kamara yuvasında iken kamera çekimlerini hem fiziksel ve yazılımsal olarak engelliyor.

Kurulum sürecini tamamladığınızda ve tercih ettiğiniz uçuş rotalarını belirlediğinizde, yalnızca gitmesini istediğiniz yerde uçmasını sağlamış olursunuz. Manuel olarak kontrol edilemez ve yalnızca sizin belirlediğiniz yerlerde çekim yapar.

Engelden kaçınma teknolojisi, önceden belirlenmiş yollarda hareket ederken beklenmedik nesnelerden kaçınmasına olanak tanır ve küçük boyutu, hafif tasarımı ve örtülü pervaneleri evin her yerinde güvenle hareket etmesini sağlar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli