Jeotermal Enerji Kullanarak Nasıl Elektrik Üretilir?

Sıradaki içerik:

Jeotermal Enerji Kullanarak Nasıl Elektrik Üretilir?

e
sv

Özbay Otomasyon

22 Ocak 2022 05:08

Ticaret Ünvanı: Özbay Otomasyon

İnternet Sitesi: http://ozbayotomasyon.com/

Adresler:

MERKEZ – FABRİKA

Mustafa Kemal Paşa, Yazıbaşı İzmir Cd. No: 70/A, 35860 Torbalı/İzmir 
Tel:(0232) 856 00 20
Faks: 
Mail:[email protected]

Alexa Değeri: 0

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 08.30-18.00
Cumartesi: Açık
Pazar: Kapalı

Hakkında:

Özbay Otomasyon 2015 yılında kurulmuştur. 2015 yılı öncesinde bir çok sanayide uzun yıllar çalışmamızın karşılığı olarak edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimiz bu adımı atmamıza neden olmuştur öyle ki almış olduğumuz en doğru karar ve atmış olduğumuz en güzel adım olarak faaliyete geçmemize öncülük etmiştir.

Biz sadece bir sistem entegratörü değiliz; endüstriyel otomasyon işimizi bir üst seviyeye taşıyoruz ve yalnızca sistemin işlevselliğine değil, aynı zamanda etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştiren çözümler sunuyoruz.

Özbay Otomasyon olarak ,teknolojik yenilikleri yakından takip ederek işletmeniz bünyesindeki tüm sistemleri ve tüm işletmeyi otomatize edecek, gerekli noktalardan istenen verileri toplayarak işletmelerde üretimi hızlandıracak ve kalite sağlayacak makine ve ekipmanları,çalışma prensipleri doğrultusunda otomatize ediyoruz.

Akıllı binaların kontrolünde de hizmet vermekteyiz.Aydınlatma otomasyonu, yangın otomasyonu, bina otomasyonu ve proses otomasyonu alanlarında ki çalışmalarımızda büyük ivme ile devam etmektedir.

Bu amaçlara ulaşırken temel ilkelerimiz;kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilmek,kullanıcı dostu ve fonksiyonel çözümler sunarak müşterilerimizin rekabetçi şartlara hızlı ve etkili bir şekilde adapte olmalarını sağlamaktır.

“Bir işin sadece tek bir geçerli amacı olabilir: Müşteri memnuniyeti kazanmak.”

Yetkili Kişi: –

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 15

Güncel İş İlanları:

Ürün Kataloğu:

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli