Tüketicilerin Elektriği Hangi Hallerde Kesilir?

Sıradaki içerik:

Tüketicilerin Elektriği Hangi Hallerde Kesilir?

e
sv

Her Ruh Hali İçin Akıllı Aynalar

30 Nisan 2021 20:30

Aynalar icat edildiğinden beri karşısında sıkça vakit geçiriyor hatta derin hayaller kuruyoruz. İşte günümüz aynalarını klasik ayna olmaktan çıkarak bizlere daha fazla hayaller kurmamızı ve hayatımızı hızlandırmamızı sağlıyor.

Aynalar akıllı entegrasyon sayesinde bizlere mükemmel kolaylıklar sağlıyorlar. Aşağıda, ihtiyacınız ne olursa olsun sizin için çeşitli akıllı aynalar bulunmaktadır.

Kohler Verdera
Kohler Verdera

Süslü ve işlevsel armatürlerin adı Kohler, Verdera ile banyonuza şık ve akıllı bir ayna getiriyor. 24, 34 ve 40 inç modellerde sunulan Verdera, Amazon’un yapay zeka asistanı Alexa destekliyor. Dişlerinizi fırçalarken haberleri, trafiği ve hava durumunu takip edebilirsiniz. Ruh halinize göre müzik dinlerken saçınızı taramak, ses kontrolü ile sizlere sunuluyor. Aynada ayrıca, kullanıcılara saç ve makyaj uygulamalarında yardımcı olmak için, yine ses aktivasyonuyla kontrol edilebilen, 1000 lükse kadar ulaşabilen çift dikey LED ışık şeritleri bulunur. Verdera, gece yarısı koşularında ev sahiplerine yardımcı olmak için hareketle etkinleştirilen bir gece lambası özelliği sahiptir.

Verdera, boyutuna bağlı olarak 1,465 ila 1,523 ABD Doları arasında ücretle sahip olabilirsiniz.

Mirror
Ayna

Klasik bir ayna görüntüsü sunan Mirror, etkinleştirildiğinde, çok sayıda fiziksel fitness rutini için kişiselleştirilmiş bir video portalı haline geliyor.  70’ten fazla haftalık canlı dersler ve sürekli genişleyen isteğe bağlı egzersizler bittiğinde Mirror, dekora geri döner. Egzersiz ekipmanı aracılığıyla kullanıcılara sağlam bir ev egzersizi sunar.  Cihaz kardiyo, kuvvet antrenmanı, yoga, boks, barre, bootcamp ve daha pek çok konuda kullanıcıya talimatlar veriyor.  Mirror, tüm egzersiz seçeneklerine ek olarak, kullanıcılara kişisel teşvik ve ilerlemelerini izlemek için güçlü bir analiz paketi sunar.

Mirror, 1.495 $ ‘a satılıyor. Cihazın temel özelliklerinden yararlanmak için üyelik ücreti 39 $ / aydır ve ayrı satılır.

Simplehuman Sensör Ayna Hi-Fi
simplehuman Sensör Ayna HiFi

Özellikle kadınlar güzelliklerine güzellik katmak için bu aynayı tercih ediyor. Simplehuman’ın Sensör Aynası Hi-Fi’si, Tru-Lux Işık Sistemi aracılığıyla güneşin tüm spektrumunu simüle etme yeteneğine sahiptir ve kullanıcılara, planladıkları her şeye yüzlerini hazırlarken birlikte çalışabilecekleri daha yüksek bir kalite ve ışık aralığı sunar.  Ancak Hi-Fi’nin şık görüntüsün altında daha fazlası var. Yüksek kaliteli bir hoparlöre sahip ve Amazon’un Alexa’sı senkrondur. Kullanıcıların kullanıma hazırlanırken podcast’leri veya çalma listelerini dinlerken evlerindeki diğer akıllı cihazları kontrol edebilirler.

Simplehuman Sensor Mirror Hi-Fi 400 $ ‘a satılıyor.

MirrorVue
MirrorVue

Kullanıcılar evlerinde herhangi bir yansıtıcı yüzeyde yalnızca Netflix, HBO Go, Disney v.b. veya diğer yayın hizmetlerini izlemekle kalmaz, aynı zamanda dokunmatik, ses veya geleneksel uzaktan kumanda aracılığıyla akıllı ayna ekranlarını da çağırabilirler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli