Yangına Dayanıklı Kablolar Hakkında Temel Bilgiler

Sıradaki içerik:

Yangına Dayanıklı Kablolar Hakkında Temel Bilgiler

e
sv

Çocuk Güvenliği İçin 6 Akıllı Ev Ürünü

25 Mayıs 2020 14:23

Çocuklar masum ve korumaya ihtiyacı olan varlıklardır. Eskiden çocukları korumak için ilkel yöntemler uygulanıyordur. Yakın zamanda ise çocukları korumak için elektronik ürünler kullanıldı. Fakat akıllı sistemlerin üretilmesi ile insanlar bu ürünlere yönelmeye başladı. Akıllı ürünlerin daha güvenilir olması ve diğer cihazlarla etkileşimde olmaları tercih edilirliğini arttırdı.

  • Akıllı Kilit
  • Akıllı Video Kapı Zili
  • Kapalı WiFi Kamera
  • Bebek Monitörü
  • Akıllı Termometre
  • Akıllı Hava Temizleyici

Akıllı Kilit

Daha önceki yazılarımızda akıllı kilit konusunu detaylı olarak incelemiştik şimdi ise kısaca bu konuyu ele alarak sizlere aktaracağım. Daha fazla bili için tıklayınız.

Çocuklarını için endişelenmeye gerek kalmaz fiziksel kilitlerden farklı olarak uzaktan kontrol sağlar.

Bir bebek bakıcısı için geçici kodlar oluşturabilir giriş çıkış saatlerini kontrol edebilirsiniz.

Akıllı Video Kapı Zili

Oldukça kullanıcı dostu bu ürün, telefon uygulamaları sayesinde uzaktan kontrol imkanı sağlar. İki yönlü ses ve görüntü aktarımı sayesinde gece ve gündüz 1080 HD görüntü aktarımı sağlar bu sayede kapıyı açıp açmayacağınıza karar verirsiniz.

Kapalı WiFi Kamera

İç mekan gözetim kameraları misafirlerinizi rahatsız edebilir. Bunun için akıllı evinizle uyumlu çalışan hareket algılayınca devreye giren bu kamera sistemi ücretsiz depolama alanı sunmaktadır.

Akıllı Termometre

Termometre çocuklu aileler için vazgeçilmez bir nimettir ve bezden sonra en çok kullanılan ürün olabilir. Piyasada FDA onaylı bu tür ürünler mevcuttur. Bu ürünler sayesinde çocuğunuzun ateşini uzaktan izleyebilir, aksaklık olan durumlarda ise size bildirim göndermesini talep edebilirsiniz.

Bebek Monitörü

Yeni doğmuş bir bebeğiniz olduğunda, onun güvenliği son derece önemlidir. Bebek güvenliği için bebek monitörü vazgeçilmez bir üründür.

Bebek monitörü Alexa ve Google Asistan entegrasyonu sağlamaktadır. Kamera türüne göre özellikleri artmaktadır.

Akıllı Hava Temizleyici

Hava kalitesi evinizde her zaman önemli olsa da, evde çocuklarınız olduğunda daha da fazla önem arz eder.

Covid-9 virüsünün yaygın olduğu şu zamanlarda bu ürün sayesinde kötü kokuları nötralize etmek için otomatik çalışır. UV-C ışığı sayesinde bakterileri öldürür ve VOC’ları (uçucu organik bileşikler) parçalar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli