Çin’in Yapay Güneşi

Sıradaki içerik:

Çin’in Yapay Güneşi

e
sv

CES’te Tanıtılan Akıllı Ev Teknolojileri

13 Ocak 2022 21:42

Bu yılın en büyük teknoloji fuarı CES 2022, geçtiğimiz hafta Vegas’ta gerçekleşti. Covid nedeni ile ziyaretçi tarafından seyrek geçse de, heyecan verici akıllı ev teknoloji lansmanları dikkatleri üzerine çekti.

Roborock S7 MaxV Ultra

The Roborock S7 MaxV Ultra has a new intelligent docking system -  HardwareZone.com.sg

Dünyanın en iyi robot süpürgesi şimdi daha da iyi hale geldi. Roborock S7 MaxV Ultra; vakumlama, paspaslama ve kendi kendini de temizliyor.

Robot süpürgeleri toz torbalarını temizliyordu, fakat yeni eklenen özeliği sayesinde vakumladığı pis suları da boşaltabiliyor ve kendini temizliyor. En yüksek emiş gücünü de sunuyor. Süpürme ve paspaslama yapabiliyor.

Schalge Encode Plus Akıllı WiFi

Schlage Encode PlusTM Smart WiFi Deadbolt - A Trusted Solution for Apple's  new Home Keys Experience CES 2022: | List23: Latest U.S. & World News

Shlage’ın en son akıllı kilidi, Apple’ın yeni ev tuşu özelliğini kullanan ilk cihazlardan biridir. Telefonunuzun veya saatinizin pili bittikten beş saat sonra bile, iPhone veya Apple Watch’unuzla kapınızın kilidini açmak için Apple Cüzdan’ı kullanabilirsiniz.

Evinize geçici olarak erişilmesine olanak sağlayabilirsiniz. Örneğin uzaktayken bitkilerini sulamak gerekiyorsa uygulama sayesinde aynı zamanda 100’e kadar erişim kodu oluşturabiliyorsunuz. Bu kodları geçici, tekrarlayan veya kalıcı erişim olarak ayarlayabiliyor.

Wemo Akıllı Görüntülü Kapı Zili

Wemo'nun Akıllı Görüntülü Kapı Zili, Apple ekosistemine özel | Tuzla  Teknoloji Haberleri - Tuzla Haber - Son Dakika Haberler

Kapı zili, 178 derecelik bir görüş alanı, gece görüşü ve 4 MP görüş sunar. Ön kapınızın dışında neler olup bittiğini çok net görebilirisiniz. İstediğinizde yakınlaştırma imkanı sağlar.

Samsung Home Hub

Samsung Home Hub ile ev işlerini tek cihazdan yönetmek mümkün - MediaTrend

Samsung Home Hub, bağlı olduğu Samsung cihazlarınızı etkin bir şekilde SmartThings panosu ve kontrol paneli görevi gören 8,4 inçlik bir tablettir. Sabit şarj istasyonu ile sunulur ve bataryası sayesinde taşınabilir. Bixby sesli asistanı ile sesli komutları işler.

Cync Akıllı Termostat

GE Cync Smart Thermostat with Wi-Fi Compatibility in the Smart Thermostats  department at Lowes.com

GE Lighting’in akıllı ev platformu Cync, Akıllı Termostat, Sıcaklık Sensörü, Dış Mekan Güvenlik Kameraları ve bir dizi yeni akıllı aydınlatma ürünüyle CES 2022’de büyük ses getirdi. Akıllı Termostat, şık tasarımı ve oldukça düşük fiyatı ile dikkat çekiyor.

Arlo Güvenlik Sistemi

Arlo'nun yeni DIY güvenlik sistemi tek bir sensör kullanıyor | Tuzla Haber

Sekiz farklı algılama işlevine sahip olan Arlo; Akıllı ev güvenlik ve alarm sistemlerini rakiplerinden ayıran çok amaçlı kullanım sunuyor. Çok amaçlı sensörler, hareketi, kapı/pencere açıklıkları, eğimi, su sızıntılarını, ışık/sıcaklık değişikliklerini ve T3 ve T4 duman/CO gibi değişik büyüklükleri algılayabilir. Tuş takımı/hub kombinasyonun yanında bir siren barındırır. Hızlı kurulum ve devre dışı bırakma için NFC kullanır. Her şey Arlo Secure uygulaması aracılığıyla yönetilir ve profesyonel izleme imkanı sunar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli