Trimbox

Sıradaki içerik:

Trimbox

e
sv

Artego Akıllı İnterkom ve Güvenlik Sistemi Nedir?

07 Kasım 2020 22:04

Günümüzde modern evler, ve modern yaşamlar hayatımızın tarzlarının belirliyor. Akıllı evlerimizde en son teknoloji, ürünleri olan; aydınlatma, ısıtma, ses veya güvenlik sistemlerini kullanarak konforumuzu arttırıyoruz.  Akıllı evinizi bir sonraki seviyeye taşıyan şeylerden biri de akıllı ev interkom sistemidir .  WIFI ve 4G bağlantısı, yerleşik kameralar ve bir dizi harika özellik ile yeni nesil akıllı interkom sistemleri, akıllı evinizde tam ihtiyacınız olan şeydir.   Akıllı interkom kullanmak için nedenler.

Güvenlik

İnterkom sistemi akıllı ev içinde ekstra bir güvenlik katmanı sağlar. Ev içinde kesintisiz iletişimin yanı sıra, kapı zili video ünitelerine sahip akıllı interkomlar, ön kapınızda ziyaretçileri görmenizi ve onlarla etkileşim kurmanızı sağlar. Akıllı interkom sistemleri ofislerde, iş yerlerinde, çok katlı evlerde ve müstakil evlerde kullanıma uygundur. Artego diğer ürün grupları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

Villa Görüntülü Diafon Uygulamaları;

Apartman Görüntülü Diafon Çözümleri;

Şifreli Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri;

Görüntülü Kapı Diafon Cepten İzleme;

Gelişmiş İletişim 

İnterkom sistemleri ev içinde iletişim ve bağlantı kolaylaştırır. Sesinizin duyurmak için bağırmaya gerek yok, bir düğmeye basarak (veya kesintisiz bir sesli komutla!), Evin herhangi bir yerindeki aile üyeleriyle anında iletişim kurabilirsiniz. Web tabanlı IP özellikli interkom üniteleri ile ailenizle evin herhangi bir yerinden ve hatta şehrin her yerinden iletişim kurabilirsiniz. Kısacası bir diafondan daha fazlasını bizlere sunmaktadır.

Artego bunların yanı sıra şık görünümlü metal kasası ve mobil kullanımları için uygudur. Akıllı telefonunuzla interkom sistemini izleyebilir hatta komutlar verebilirisiniz.

Doğru ev interkom sistemini seçme konusunda yardıma mı ihtiyacınız varsa ? 

Artego akıllı interkom çözümlerinde ev güvenlik sistemlerinde önde gelen firmasıdır. Her bütçe için doğru donanımı seçmekten profesyonel düzeydeki kurulumlara kadar, özelleştirilmiş bir ev otomasyonu deneyimi sağlamayı taahhüt edir.

Akıllı interkon sistemleri hakkında bilgi almak için 0543 595 14 49 numarayı arayın, deneyimli mühendislerimiz yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır! 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli