Akıllı Kilit Sistemi

Sıradaki içerik:

Akıllı Kilit Sistemi

e
sv

Akıllı Kilit Sistemi

1340 okunma — 07 Mart 2020 13:44

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi, geçiş sistemlerinin de ürün seçeneklerini artırdı. Kart, yüz ve parmak okutarak bizleri tanıyan sistemleri görmüş hatta kullanıyor olabilirsiniz.

Şimdi ise akıllı telefonlara adapte edilen akıllı kilit sistemini sizlere tanıtacağım. Elimizden düşmeyen telefonlara her şeyimizi emanet eder olduk. Şimdi ise evimizi emanet ediyoruz ve anahtar taşımaya elveda diyoruz…

Sistemin bize sunduğu Akıllı Anahtar sayesinde tek bir tuş ile kapınızı kilitleyip açabiliyoruz, bununla kalmayıp misafirleriniz için sanal anahtarınızı oluşturup, kimlerin gelip gideceğini takip edebilirsiniz.
İhtiyacınız olduğu sayıda sanal anahtar oluşturabilir ve bunu evine giriş/çıkış yapan bireyler ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede anahtar kopyalama derdinden kurtulabilirsiniz.

Bireysel bazda süreler belirleyebilir, eve giriş ve çıkışları kontrol altında tutabilirsiniz. Sistemin günlük data tutma sayesinde; Çocuklarınızın okuldan ne zaman geldiğini veya temizlikçinin ne zaman eve giriş yaptığını takip edebilir, evinize izinsiz girişlerden de anında haberdar olabilirsiniz.
Montajı gayet kolay olan bu sistem sayesinde tek yapmanız gereken, iç bölümdeki kilit mandalının pimini çıkartıp, mandalın yerine akıllı kilidi takmak ve 2 vida ile yerine sabitlemek olacaktır. Kilidini veya kilit göbeğini değiştirmek zorunda kalmadan kolayca yapabileceğin montaj sonrası kullanıma hazır olacak, cep telefonuna yükleyeceğiniz uygulaması ile de tüm bağlantılar anında kurulacaktır. Hayatınızı kolaylaştıracak.

Ürün Montajı

Uyumlu Kapılar

Teknik Özellikler

Pil 10400 Mah Li-Ion  (10-12 ay pil ömrü)

Uyumlu Telefon iOS 9.0 ve üzeri, Andoroid 5.0 ve üzeri

Güvenlik Askeri-düzey çift yönlü şifreleme

BağlantıBluetooth 4.2 +Uyumlu

Kapı KilitleriMandallı kapı kilitlerine uyumludur

Ağırlık 524 gr. Boyut Boy 20,4 cm – En 7,8 cm – Derinlik 6,6 cm

Ürün satın alama linki: https://www.ottosmartlab.com/ottolock.html

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
avatar